Sponzoři a partneři týmu

Děkujeme všem sponzorům a partnerům týmu za jejich podporu finanční i morální ...  

Novatop

 

Výrobce dřevěných panelů a dalších elementů pro technologicky pokročilé dřevostavby, dodavatel dřevostaveb. Hlavní sponzor týmu !!!!!

facebook

Agrop  

Výrobce vícevrstvých masívních dřevěných desek SWP (Solid Wood Panels), hlavního stavebního materiálu pro elementy Novatop.  

logo mojekolo color  

 

Jeden z největších maloobchodních prodejců jízdních kol s prodejnami po celé ČR. Dovozce kol Lapierre a Ghost do České republiky.

Najdete nás na facebooku

Lapierre

 

 

Jednička v prodeji kol na francouzském trhu. Na kolech této značky jezdí špičkové profi-týmy v kategoriích road, mtb i downhill. Více o výrobci a kolech Lapierre zde a zde.

Najdete nás na Facebooku

 

Přední něměcký výrobce kol s tradicí od roku 1993. Jak čas ukázal, zakladatelé Klaus Moehwald a Uwe Kalliwoda udělali v roce 1993 skvělé rozhodnutí a jejich malý obchod se postupně změnil v globálního hráče.

karbon servis   

Firma provádí opravy karbonových rámů a karbonových komponent - vidlic, ráfků, sedlovek, řidítek, páček, treter, také ale lyžařských hůlek, karbonových pádel, a jiných dílů z kompositových materiálů. Vyrábí speciální tuningové díly z karbonu. Provádí nástřik dílu a finální barevnou úpravu.

 Najdete nás na Facebooku

ZAMO

 

Prodejce kol a komponentů pro cyklistiku. Dovozce do ČR značky SELEV (helmy a brýle). Prodejce kol Lapierre. 

Fitcentrum PEPA

 

Fitcentrum a spiningové centrum podporující fyzickou přípravu našich závodníků během dlouhého zimního období. 

Najdete nás na facebooku

 logo datasw color  

Softwarová firma podnikající v oblasti vývoje podnikových SW aplikací, pokročilých manažerských systémů a webových aplikací. Jako partner klubu firma zajišťuje administraci a rozvoj klubového webu.