závěrečná bilance

               FINIS KORONAT OPUS,   aneb All´s Well that Ends Well.

Jak říkáme my lingvisti :-D

Dopustím se už jen konečného bilancování, jelikož reportů jsem napsal přehršli, některé byly dokonce i publikovány.

Minulou sobotu bylo celkové vyhodnocení Šumperského poháru, kde jsem utrpěl vítězství a bedna by hrozila i v kategorii mladších.

     l šp

V neděli se jela Soběšická Mulda, závěrečný díl Brněnského poháru HK. Jak je už několik let mým dobrým zvykem, když už jsem se dostavil, tak jsem si dopřál obě. V krátké to byl traťový rekord, v dlouhé o hodinu později druhý flek.

leo mk
leo md

V BPHK celkově třetí místo, z důvodu málo jetých závodů. Vyhlášení bude na Velodromu po brněnských cyklokrosech v listopadu.

Už dřív skončil Pohár Drahanské vrchoviny, kde jsem nejel skoro nic, takže celkově čtvrtý.

Ještě před tím Karpatský pohár, ve kterém bylo jen pět závodů, ale o to hezčích a těžších než jinde. O takových terénech jsem neslyšel, natož abych je zažil. Ale dožil jsem se. Tady se zadařilo na jedničku.

   leo Král Karpat

Tuto sobotu jsem jel a z týmu ne sám, pěkný závod v Jezernici. Sice „jen“ 47 kiláků, ale poctivých 36 do kopce. A korytem potoka. Až konec byl lidštější, na zpestření pro diváky závěrečná cyklokrosová sekce u fotbalového stadionu. Nebyli tam sice žádní super letci, ale konkurence nebyla špatná. Takže celkové 12. místo - za mě teda dost dobré.

Od mého vstupu do týmu, jsem od 14.11.2015 do 15.10.2016 absolvoval 69 závodů. 11x neklapla z různých důvodů bedna, 4x jsem skončil 3., 14x 2. a 40x jsem utrpěl vítězství. To vše samozřejmě ve své kategorii. Do týmové tabulky jsem zapsal a hlavně započítal jen dvě třetiny a to 46, z důvodů o kterých se netřeba zmiňovat. Na start se vždy cpu do přední řady, až na výjimky dojíždím na dobrých pozicích v celkovém pořadí a i na pódiu je dres také občas k zahlédnutí a všude hojně fotografovaný.

Pokud tedy mohu hodnotit za sebe, tuto sezónu jsem měl hodně úspěšnou a troufám si neskromně myslet, že i pro reprezentaci týmu jsem nebyl marný.

Přeji tedy závěrem všem hodně úspěchů v osobním i sportovním životě a protože ctím týmového ducha, tak na závěr zvolávám ať se daří celému NOVATOP LAPIERRE!!!

 Leopold Spáčil