petřvaldské ohubu

   Po Oderské mlýnici což jsem si myslel, že bude letos můj poslední závod, jsem se rozhodl ze dne na den, že si odjedu ještě jeden. Tak jsem se porozhlédl a vybral jsem si závod v Petřvaldě.

   V pátek jsem se sbalil a vyrazil na závod s názvem Petřvaldské ohubu. Během cesty na závod, mi odešly brzdové destičky na autě, takže den začal výborně. Po rozjetí, jsem se postavil na start. Trasa nebyla moc dlouhá cca 25km, takže začátek a celý závod byl v docela vysokém tempu. Trasa byla docela suchá, moc kopců tam taky nebylo, takže rychle utíkal kilometr po kilometru. Ze začátku jsme jeli ve skupině. Po několika kilometrech jsem se trhnul a jel jsem sám, bohužel 4km před cílem mě dostihli dva kluci.

   Jeli jsme spolu a cca 1km, před cílem jsem nasadil a udělal jsem mezi nimi a sebou díru. Bohužel nebylo mi to nic platné, protože při vjezdu na cílovou rovinu na hřišti jsem otočil před zabradlím, ale měl jsem otočit za zábradlím. Takže nakonec mě oba dva předjeli. Při předjíždění si do mě ještě rypli, že jsem to prokoučoval. I když z toho nakonec bylo celkové 11 místo, v cíli jsem byl dost dlouho bez nálady. Pro příště vím, že dojezd do cíle si budu mapovat, abych nedopadl jako na tomto závodě.

Rosťa