DTB SÉRIE 2019

Letos jsem se zúčastnil DTB série, která se jezdí v krásném prostředí Valašska.

První závod se konal 20.7.2019 a byl to mini duatlon – běh 6km, kolo 22km, běh 3km.

Bylo nádherné slunečné počasí a závod byl perfektně zorganizován. Zajištěno bylo i zázemí pro rodiny účastníků, velký výběr pití a jídla. Řekl bych taková domácí atmosféra.

Tohoto závodu se zúčastnil i můj týmový kolega Jakub Boček, který skončil naprosto nepřekonatelný na 1. místě. Já jsem se trochu při běhu trápil, ale přesto všechno jsem ze všech sil doběhl na 1. místě v kategorii.

Trať byla velmi pěkně udělaná, jak pro běh tak pro kolo. Běželo se po polních cestách i po asfaltu. Kolo bylo rozděleno po polních cestách, asfaltu a lesním terénem. Protínali se zde i koleje s vlakem, který tam dokonce jezdil.

Dalším závodem této série byl Polický okruh, který se konal 28.9.2019. Byl to závod XC, jeli se 3 kola a stoupání hned po startu stálo za to. Velké převýšení,

ale mě to docela vyhovovalo. Bylo trochu chladněji, vítr byl studený, ale bylo fajn. Tento závod jsem dokončil v kategorii na 1. místě.

Současně s námi se jel i Evropský pohár v MTB pro neslyšící. Zároveň se vyhlašovali ti nejlepší. I tohle byl pro mne veliký závitech a opravdu smekám.

Je vidět, že když se chce všechno jde a není žádné překážky.