Letecký den ve Znojmě

Letecký den ve Znojmě

z1

V pátek v odpoledních hodinách jsme vyrazili s rodinou strávit víkend směr jižní Morava, přesněji do Znojma-Dobšic.Ubytování bylo zajištěno dopředu a večer nás příjemně přivítali ve vinném sklípku.

         z2

Jak tvrdí náš trenér, nejdůležitější z celého tréninku je "dobře zavodnit", takže jsme k tomu přistoupili opravdu zodpovědně  a degustovali jsme z 10-ti druhů vín.

z3

A když se Vám ještě povede proložit to pivem, ráno je to opravdu znát:). Nicméně start závodu se blížil , nezbývalo než vyrazit s kamarád Michalem do centra dění KPŽ.

           z4

Při prezentaci jsme nafasovali startovní  čísla 932 a 933,  v ten okamžik bylo jasné, že tento závod musíme pojmenovat jako "vyhlídkový". Avšak krátce po startu se nám podařilo propracovat do předních řad. Nájezd do terénu byl tak prašný, že nešlo vidět na 4 metry. Při průměrné rychlost 31km/hod jsem se postupně posouval dopředu. Na 50-tém kilometru jsem začal trhat cca 20-ti členný balík, ale měl jsem obavu, jestli to vydržím až do cíle. Můj náskok se těsně před cílem začal zmenšovat, ale přesto jsem dojel na solidním 95.místě.

z5
                                         z6

Novatopáci se účastnili v hojném počtu. Kamarád  Michal  Kokeš dojel na krásném 69.místě , Mirek Frkal 156,Tomáš Boreček 221.  Mimo náš tým závodilo i spoustu dalších opavských borců. Byl to povedený vinný víkend.

z8   

         z7   
Michal  V.