Poděkování od předsedy

Ahoj všichni bikeři,

Jako předseda našeho teamu se chci vyjmečně přidat se svým komentářem.

Udělalo mi velikou radost, kolik členů našeho teamu se sešlo na startu Škoda bike maratonu. Fungujeme teprve druhou sezónu, ale určitě nás bylo vidět!

Nejrychlejším šípem našeho teamu na delší trati byl Kuba Sedlář. Na kratší pak Jirka Oslizlo. Oběma velká gratulace!

Kromě jmenovaných v původním komentáři se k nám přidali i noví členové. Svá očekávání určitě překonal poprvé startující Rosťa Suchánek svým skvělým časem 2:59 min na delší trati. Díky naší kategorii Masters jsme se objevili i na bedně.

Rovněž na prvním startu za NOVATOP LAPIERRE překvapil skvělým 3. místem na trati 64km v kategorii 50+ PAVEL RAUS. Touto cestou mu blahopřeji ke skvělému umístění. Dle jeho slov to však mohlo být diametrálně odlišné. 10km před cílem urazil šaltr i s patkou a jen díky své šikovnosti dojel do cíle v čase 3:04 pouze 2 min za druhým v kategorii! Na pátém místě v téže kategorii se pak přiřítil Tomáš Boreček, kterého rovněž trošku zdržely technické problémy. Svou neuvěřitelnou silou přetrhnul řetěz a díky podpoře Petra Jaška se po opravě dostal i do cíle. V těsném závěsu za ním dorazil náš nový favorit této kategorie Mirek Frkal. Silné pole našich Masters jistil nezničitelný Péťa Čech!

Jsem si jist, že právě síla naší nejstarší kategorie je tou správnou motivací pro všechny mlaďochy!

 

Ještě jednou děkuji všem za hojnou účast a skvělou reprezentaci našeho teamu NOVATOP LAPIERRE

Jirka Oslizlo st.